D-Dance akademija


Mūsų Vizija – Tapti šokių ir pramogų lyderiu bei skleisti pasaulines šokių tradicijas Lietuvoje.
Mūsų Misija – Išmokyti Jus šokti, kad šokis taptų Jūsų laisvalaikio ir gyvenimo dalimi.
Mūsų Požiūris – Šokis – tai neatskiriama pramogų dalis. Jūs esate svarbiausi D-Dance akademijoje. Mūsų naudojama tarptautinė šokių mokymo sistema, trenerių patirtis ir žinios skirtos Jums. Šokis tai individualus saviraiškos būdas. Visi turite neatskleisto talento bei sugebėjimų, kuriuos mes ir tikimės padėti Jums atrasti savyje. Būtent dėl šios priežasties mūsų šokių trenerių tikslas, kad Jūs gerai praleistumėte laiką, būtumėte laimingi ne tik šokių pasaulyje, bet ir gyvenime.
Kiekvienas iš mūsų vertina laisvą laiką bei jo praleidimo kokybę. Tikimės, kad mūsų pastangos leis Jums atsipalaiduoti ir įsijausti į šokių malonumus net ir šiuo sudėtingu laiku. Pasinerkite į D-Dance akademijos šokių pasaulį!
Mūsų istorija. Nors D-Dance akademija oficialiai gimė tik 2009 metų liepos 22 dieną, tačiau ją įkūrė senas ir gilias šokių tradicijas turinti Duknauskų šeima – tėvas Vytautas su sūnumis Justinu ir Vyčiu. Nuo 1971 metų vyriausiam iš šeimos narių pradėjus šokti, meilė šokiui buvo perduodama iš kartos į kartą. Kiekvienas iš D-Dance akademijos komandos narių gali pasigirti puikiais pasiekimais šokiuose. Vytautas, Justinas ir Vytis Duknauskai drąsiai gali vadintis viena tituluočiausių šokių šeimų Lietuvoje.

D-Dance akademija yra viena iš Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacijos įkūrėjų bei narių.

Mus rasite


Vilnius

Konstitucijos pr. 12

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com