Dance Art


Džiugu žinoti, kad domitės mūsų šokių studijos internetiniu puslapiu. Tai pirmasis žingsnis, kad Jūsų ir mūsų gyvenimas taptų įdomesnis, linksmesnis ir emocingesnis. Mums, kvalifikuotiems šokių mokytojams, mėgstantiems savo darbą, malonu pasidalinti patirtimi ir žiniomis su Jumis.

„Dance Art“ – šokių studija visiems, norintiems būti sveikiems, gražiems ir elegantiškiems. Profesionalūs treneriai pasiruošę išmokyti Jus laisvai judėti pagal mėgstamą muziką, per trumpą laiką supažindinti su pagrindiniais šokių elementais. Muzika ir šokiu Jūs išmoksite valdyti kūną, įgausite pasitikėjimo savimi ir atsikratysite baimės šokti vakarėliuose ar pokyliuose. Mes domimės naujausiais ir populiariausiais šokių stiliais: club dance, street style, r‘n‘b , hiphopu, pramoginiais, solo lotyniškais šokiais, argentinietišku tango ir daugeliu kitų.

Šokių studija „Dance Art“ padės Jums rasti mėgstamą šokių stilių. Šiandien studijoje šoka visų amžiaus grupių žmonės, nes šokis suteikia energijos, gerina sveikatą, atpalaiduoja, pakelia nuotaiką. Mes siūlome profesionalias paslaugas ir esame neabejingi kiekvienam klientui. Juk mokėdami taisyklingai judėti visada pasitikėsite savimi, išliksite jaunatviški ir žvalūs.

Šokių studija „Dance Art“ – tai tiesiausias kelias į Jūsų tobulėjimą. Mūsų šokių studijos devizas – „Šok stilingai“.

Mus rasite


Vilnius

Kostitucijos pr. 16

Vilnius

Laisvės pr. 125

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com