Danza M


Šokių studija „DANZA M“ įkurta 2007 m. rugpjūčio 30 dieną. Studijos direktorius – Mantas Kisielius.
Tikslai
Vienas pagrindinių mūsų tikslų – išmokyti kuo daugiau įvairaus amžiaus žmonių grakščiai judėti šokių aikštelėje. Tai apima ne tik šokių žingsnelių mokymą, bet ir pasitikėjimo savimi šokant ugdymą, svarbiausių žinių apie šokius suteikimą bei puikų laiko praleidimą bendraminčių būryje.
Filosofija
Mes manome, kad šokis, visų pirma, yra gerai praleistas laikas. Visų antra, šokis turi teikti malonumą, todėl mes nesiekiame kiekvieno šokėjo paversti sportininku, tačiau to norintiems sudarome galimybes siekti sporto aukštumų. Trečia, mums svarbus studijos narių pasitenkinimas gaunamomis paslaugomis, todėl studijos nariai yra tikrieji studijos šeimininkai – jie daro įtaką mokymo(si) proceso tempui ir turiniui. Ketvirta, mes siekiame, kad niekas nepatirtų streso dėl šokių, todėl visuomet padedame pasivyti praleidusiems repeticijas ar tiems, kuriems sunkiau sekasi kai kurie žingsneliai. Penkta, mes vengiame valdovo-pavaldinio santykių, todėl siekiame draugiškų ir atvirų santykių tiek tarp trenerių ir studijos narių, tiek tarp pačių studijos narių.
Mes atviri
Mes visuomet atviri pasiūlymams bendradarbiauti, tobulinti studijos veiklą ar nuomotis papildomas patalpas studijos veiklai.

Video


Mus rasite


Kaunas

Raudondvario pl. 101

8-613 75936; 8-680 36360

danzam.info@gmail.com

Kaunas

Šarkuvos g. 30

8-613 75936; 8-680 36360

danzam.info@gmail.com

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com