„Dovilės rytietiškų šokių studija“


Pas mus išmoksite

Šokių studija įkurta 2008 rugsėjo 01 d. Įkūrėja ir vadovė Dovilė Karpušenkaitė- Mikučionienė.
Dovilė yra Tarptautinio pilvo šokių konkurso „SilkRoad Melody-2012“ (Shanghajus, Kinija) III vietos laimėtoja, TV3 projekto „Lietuvos talentai“ 2012m. pusfinalininkė, Tarptautinio rytietiškų šokių konkurso „Miss Baltic Belly Dance- 2011″(Ryga) NUGALĖTOJA, nacionalinio pilvo šokių festivalio “Orientalis-2011″ profesionalų solo nominacijos bei suaugusiųjų duetų I vietos laimėtoja, Tarptautinio rytietiškų šokių konkurso „PIRAMIDA-2010“ (Ryga) NUGALĖTOJA, nacionalinio rytietiškų šokių konkurso OAZĖ-2010 ir OAZĖ-2009 instruktorių nominacijoje III vietos nugalėtoja, tarptautinio XI pilvo šokių Oasis-2010 festivalio Sankt Peterburge dueto dviejų prizinių vietų laimėtoja: I vieta „Tabla solo duet“ nominacijoje bei III vieta „Show belly dance duet“.

Dovilės rytietiškų šokių studijos veikla, misija ir vizija – aktyvus laisvalaikio leidimas, mokantis pavergiančio pilvo šokio meno. Studijos tikslas yra ne tik moterų fizinis aktyvumas, gerinantis laikyseną, stiprinantis raumenis, bet ir kiekvienos studijos narės kūrybiškumo, pasitikėjimo savimi , sceninio meno – kostiumų, makiažo, elgesio – tobulinimas. Pilvo šokių mokymasis neapsiriboja tik choreografijų mokymu, moterys dalyvauja koncertuose Lietuvoje ir užsienyje, lanko seminarus, kartu švenčia, kuria kostiumus, dalinasi patirtimi.

Dovilė Mikučionienė – viena populiariausių rytietiškų šokių atlikėja Lietuvoje. Ji yra Lietuvos ir Baltijos šalių pilvo šokėjų asociacijų narė.

Dovilės šokių karjera prasidėjo 2005 m. Jos natūralus talentas ir nuotaikingas stilius buvo pastebėtas viename egiptiečių restorane, kuris ją pakvietė reguliariai atlikti rytietiškų šokių programą. 2008 metais ji išpildė savo svajonę ir atidarė šokių mokyklą („Dovilės rytietiškų studija“, www.dovilesstudija.lt), kuri šiuo metu yra vienas iš didžiausių Lietuvoje. Dovilė neabejotinai pasiekė vieną iš geriausių Lietuvos pilvo šokėjų poziciją, turinti seminarus ir kviečiama į prestižinius renginius. Jos mokinės taip pat nugalėtojos daugelyje tarptautinių ir nacionalinių pilvo šokių konkursuose.

Ji tobulinosi pas pasaulinio lygio mokytojus, tokius kaip Khaled Mahmoud, Tito, Ahmed Fekri Kairas Dalila, Zeina, Virginia Méndez, Mercedes Nieto, Natalie Becker, Magdy el Leisy, Elena Ramazanova, Aleksejus Ryabosapka, ir kt.

Dovilė tvirtai tiki, kad pilvo šokis šiandien nepriklauso nei vienai valstybei. Jis priklauso visoms moterims

Video


Mus rasite


Kaunas

Savanorių pr. 66 – 245

8 674 03206

diliuke@gmail.com

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com