Eglės Špokaitės baleto mokykla


Pas mus išmoksite

• 2009 m. Vilniuje buvo įkurta pirmoji privati baleto mokykla. 2011m. mokykla pavadinta „Eglės Špokaitės baleto mokykla“ , vadovė – Kristina Sliesoraitienė, meno vadovė Eglė Špokaitė. 2012. atidarytas skyrius Kaune, kuris sulaukė didelio susidomėjimo.
• Pagrindinė baleto mokyklos vizija- pažindinti visus norinčius, ir vaikus ir suaugusius, su klasikinio šokio (baleto) pagrindais, profesionalioje, kultūringoje, estetiškai gražioje, ir emociškai jaukioje aplinkoje. Mokyklos siekiai- vaikų meninis ugdymas ir kūrybiškumo skatinimas klasikinio šokio pamokose. Gilesnis baleto žinių įgijimas ir įgūdžių ugdymas. Papildoma koncertinė ir projektinė veikla suteikia vaikams bendravimo, savarankiškumo gebėjimų. profesionalių ir dėmesingų dėstytojų pagalba vyksta jaunųjų talentų paieška ir nukreipimas tinkamu individualiu profesiniu keliu.

• Mokykla turi du padalinius- mokykla ir studija. Studijoje pažindinama su baleto meno pagrindais, skatinamas kūrybiškumas pamokose ir sceniniuose pasirodymuose, kurie įtraukti į mokymo programą. Studijos siekiai – kad pažintis su baletu būtų džiaugsminga, išlaikant baleto kokybę ir meno efektingumą. Priimami visi norintys vaikai nuo 4 iki 18m. Subūrta atskira berniukų klasė. Taip pat yra suaugusių grupės skirstomos pagal įgūdžių lygį. Mokykloje vyksta gilesnė pažintis su baleto menu, čia galima įgyti baleto pagrindus. Baleto pagrindai dėstomi pagal A.Vaganovos metodiką derinant su kitomis baleto pasaulyje žinomomis metodikomis ir sistemomis. Mokykloje dėsto aukščiausio lygio kvalifikuoti baleto metodikos ir pedagogikos profesionalai. Pradinių klasių baleto programa pritaikyta pasiruošimui tęsti mokslus mūsų šalies ir kitų šalių baleto mokyklose ruošiančiose profesionalus. Pabaigus „Eglės Špokaitės baleto mokyklą“ įgyjami baleto pagrindai suteikia galimybę stoti į aukštasias mokyklas laikant klasikinio šokio ( baleto) egzaminą. Stojamieji į mokyklos klases vyksta kasmet pavasarį.

Mus rasite


Vilnius

Gedimino pr. 22

+370 631 64995

info@baletas.com

Vilnius

Žirmūnų g. 1E

+370 631 64995

info@baletas.com

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com