Indance


Šokis – tai palaima Jūsų kūnui ir sielai. Kviečiame visus šokių mylėtojus ateiti ir pajusti šokio magiją, bei gerai ir linksmai praleisti laiką šokių aikštelėje. Jei jaučiate potraukį klasikiniams bei Lotynų Amerikos šokių ritmams, norite linksmai ir turiningai praleisti laiką, atsipalaiduoti šokio sukūryje, tai INDANCE yra būtent ta vieta, kurioje Jums reikėtų apsilankyti!

Pramoginių šokių pamokos INDANCE – sumanus pasirinkimas suaugusiems! Kaip gerai praleisti laiką kartu, pailsėti po darbų, nuo mokslų, išmokti kai ką naujo ir atrasti naują draugų kompaniją?  Kiekvienas iš mūsų turime savo tikslą kurį galima pasiekti besimokant šokti.

Šokami poromis, pramoginiai šokiai yra skirstomi į klasikinius bei Lotynų Amerikos šokius ir yra puikus būdas įdomiai praleisti laiką dviese. Klasikiniai – tai lėtas valsas, tango, fokstrotas, vienos valsas ir kvikstepas. Lotynų Amerikos šokiai – tai samba, rumba, čia-čia-čia, džaivas ir pasodoblis. O kur dar salsos, bačiatos bei svingo pagrindai, kurie jau yra tapę savaime suprantami bet kuriame šokių vakarėlyje.. Skamba neįtikėtinai?

Jokios paslapties nėra, – kai susiduriate su išmania šokių studija ir mokytojais, kurie mėgsta iššūkius, tada daug kas tampa įmanoma. Pamokose mes remiamės 10 metų patirtimi ir naudojame ne tik šokio, bet ir pedagogikos, psichologijos bei kitas žinias, nuolat jomis keičiamės ir atnaujiname. Juk svarbiausia, kad Jūsų įdėtos pastangos atsipirktų su dideliu malonumo kaupu!

„Kol Jūsų protas ilsisi, Jūsų kūnas darosi tvirtesnis“
– Pramoginiai šokiai INDANCE

Mus rasite


Vilnius

Tauro g. 20, Vilnius

Vilnius

Šermukšnių g. 4a, Vilnius

Vilnius

Jasinskio g. 11, Vilnius

Vilnius

Olandų g. 6, Vilnius

Vilnius

Vilniaus g. 39, Vilnius

Kaunas

Vytauto pr. 79, Kaunas

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com