IndyDance


INdY dance‘SiNG – Edukacinė meno programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems.
Klube veikiančios meno studijos formuoja asmenybę, ugdymo programa suteikia galimybę atskleisti meninius sugebėjimus ne tik užsiėmimų metu.
Atrenkamos ir sudaromos įvairių krypčių meno trupės, kurios dalyvauja įvairiuose projektuose ir pristatomos visuomenei.

Klubą įkūrė aktorė, šokėja, choreografė INdY (Indrė Pivoraitė) ir jos sesė TiNa (Augustina Pivoraitė) – šokėja, choreografė, Lietuvos akrobatinio šuolio rekordininkė („Daugiausiai persivertimų atgal“ – 32kartai).

Sesės yra daugkartinės Lietuvos ir Europos gatvės šokių čempionės.
Kartu kuria bendrus muzikinius projektus. Vienas jų – tai aktorės ir
rekordininkės duetas „LadySisters“ .
INdY yra ne tik profesionali aktorė ir šokėja, bet ir dainininkė.
Taip pat dainų autorė. LRT laidos „Linksmoji knyga“ vedėja.

Klubo vadovai ir mokiniai kasmet pelno aukščiausius įvertinimus tarptautiniuose ir respublikiniuose čempionatuose, konkursuose, festivaliuose, projektuose, filmuojasi filmuose, muzikiniuose klipuose, pasiekę ir užregistravę ne vieną Lietuvos rekordą.
Klube dirba profesionalūs aktoriai, choreografai, dainavimo mokytojai: Indrė Pivoraitė, Justė Zinkevičiūtė, Edgar Bechter, Augustina Pivoraitė, Džiuljeta Mankauskaitė…
Klubo nariai dainuoja ir šoka su žymiais Lietuvos ir užsienio atlikėjais: Vudis, Ilja Aksionov, grupė DAR, Soliaris, Maestro (Norvegija)
Klubas organizuoja įvairius projektus: „Mes-pasaulis“, „Šokio karalienė“, M.P.Hip -Hop , kuriuose kartu dalyvauja ir Karina Krysko Skambinė, Vudis, grupė Dar, grupė LadySisters, Č.Gabalis, Ž.Žvagulis, I.Starošaitė, Katažina, Ilja Aksionov, Natalija Bunkė, Aušra Cicėnaitė, Daina Bilevičiūtė, Eglė Jakštytė, El Fuego ir kt.
Taip pat organizuojame meno stovyklas ir seminarus, kuriuos veda choreografai iš užsienio M.Swoosh Wallen, Jene Walker, Louis Warning, Wave, Ramon Paukson…

Video


Mus rasite


Vilnius

Gedimino pr. 45

+370 679 88 784

info@indydance.lt

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com