Kristinos Piekautaitės šokių studija


2007m. spalio 17d. Kristinos Piekautaitės šokių studija atvėrė nedidelės šokių salės Vilniuje duris, už kurių skambėjo pramoginių šokių muzika ir pakvietė visus šokti. Šią datą nusprendėme pavadinti savo gimtadieniu! Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog per septynis studijos gyvavimo metus užaugo ir studijos salė, siūlomų šokių kursų pasirinkimas, mūsų šokėjų bendruomenė. Esame tam, kad supažindintume Jus su šokio, judesio pasauliu. Šokis – mūsų gyvenimo energija!

Mūsų šokių studijoje pramoginių šokių mokymas paremtas Pasauline šokių programa, kuri nustato sudėtingumo reikalavimus kiekvieno šokio deriniams tam tikrame šokimo lygyje.

Šokių kursų metu mokomės šokti: Standartinius/klasikinius šokius – lėtą valsą, Vienos valsą, tango,lėtą fokstrotą, kvikstepą;
Lotynų Amerikos šokius – ča ča ča, rumbą, svingą/džaivą, sambą, pasadoblį; Įvairius populiarius šokius – Argentinietišką tango, salsą, bačatą, merengę, sirtakį ir kt.
Šokėjų grupės skirstomos į lygius, atsižvelgiant į šokimo patirtį ir sugebėjimus. Kiekvieno šokimo lygio baigimo proga, šokėjams įteikiami diplomai.
Norui ir poreikiui atsiradus, studijos šokėjai dalyvauja Lietuvos bei tarptautinėse pramoginių šokių varžybose.
Linijiniai šokiai.
Tai šokių rūšis, kuri atliekama linijose (šokant šalia ar vienas už kito) po vieną, tad šokių partneris nereikalingas. Kiekvienas šokis susideda iš tam tikrų žingsnelių junginių, kurie kartojasi keičiant šokimo kryptį.

Linijiniai šokiai šokami pagal skirtingų stilių muziką: valsą, ča ča ča, svingą, funky, polką. Šie šokiai leis Jums jaustis jaukiai ir užtikrintai apsilankius linijinių šokių vakarėlyje visame pasaulyje. Tiek Vokietijoje, Rusijoje, Amerikoje ar kitoje šalyje tam tikro šokio žingsneliai yra vienodi! Šiems šokiams išpopuliarėjus, Lietuvoje organizuojamos ir Linijinių šokių varžybos, kuriose gali dalyvauti visų lygių linijinių šokių šokėjai.
Pypliukų, Mažylių, Šokliukų šokių grupės (nuo 5 mėnesių ).
Šie šokiai tai puiki įžanga į muzikos, judesių, pramoginių šokių pasaulį patiems mažiausiems, kurie pasiruošę didiesiems tyrinėjimams ir atradimams. Mokymasis pypliukų (5mėn. – 1,5m.) ir mažylių (1,5m. -3m.) pamokėlėse vyksta kartu su tėveliais, lavinamųjų žaidimų forma. Šokliukų grupėje (3m.-5m.) grupėje vaikučiai savarankiškai pradeda šokti pramoginių šokių pradmenis bei smagius vaikiškus šokius porose.
Šokių mokytoja – pramoginių šokių šokėja, jauna mamytė, suprantanti Jūsų rūpesčius bei turinti medicininį išsilavinimą.
Mažieji šokėjukai klausysis, žais ir judės pagal įvairiausią muziką (nuo klasikos iki šiuolaikinės). Tėveliai turės puikią progą ne tik bendrauti ir mankštintis, besimokant šokių kartu su savo vaikučiu, bet ir sutikti naujų draugų, bendraminčių, pasidalinti vaikelio auginimo rūpesčiais ir patarimais!
Kadangi vaikučių nuotaikos ir savijautos dažniausiai nėra lengvai suplanuojamos ir nuspėjamos, todėl Jūsų patogumui – mokama už kiekvieną pamoką atskirai.
Norint dalyvauti pamokėlėse BŪTINA užsiregistruoti. Tą padaryti galite el. paštu kristina@piekautaite.lt
Iki pasimatymo pamokėlėse!

Mus rasite


Vilnius

Žemaitės g. 21, Vilnius

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com