Me Gusta


Pavadinimas „Me Gusta“, išvertus iš ispanų kalbos, reiškia „man patinka“. Pats pavadinimas nusako mūsų šokių mokyklos idėją : daryti tik tai kas „Me Gusta“!

Mūsų nariai gali pasirinkti labiausiai jiems patikusius šokių stilius, juos keisti, derinti, dalyvauti šokio pastatyme ir kūrime, taip pat jie yra aktyvūs mūsų organizuojamų renginių dalyviai ir netgi prisideda organizuojant renginį . Tarpusavio bendravimas, supratimas ir bendras darbas šokio aikštelėje užtikrina puikią nuotaiką, gerus rezultatus ir šokių studiją paverčia antraisiais namai.

Mūsų treneriai nuo mažens žavėjosi šokiais, daug laiko praleido šokių salėse lavindami choreografinius sugebėjimus ir kūną . Todėl šokių studijos „Me Gusta“ tikslas yra perteikti sukauptą patirtį jaunimui, sužavėti juos šokių judesiais, paskatinti gilinti žinias ir tobulinti šokio technikas ir įgūdžius. To siekdami ir toliau planuojame rengti įvairius renginius, bei pasirodymus, ruošti savo šokėjus įvairiems čempionatams. Jauniausioms grupėms rengiame pasirodymus tėveliams.
Mes siūlome būtinai pas mus apsilankyti: padėsime jums išmokti šokti, išlavinti savo kūną bei praleisti linksmai ir energingai laiką. Šokių studija „Me Gusta“ laukia jūsų visų – ir vaikučių ir neribojamo amžiaus jaunimo.
Atvykit, pabandykit ir jums tikrai patiks!

Video


Mus rasite


Kaunas

Savanorių pr. 271

8-67011955

info@megusta.lt

Kaunas

Savanorių pr. 377

8-67011955

info@megusta.lt

Klaipėda

Naujojo Uosto g. 3

8-60559977

klaipeda@megusta.lt

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com