Dance All


Pas mus išmoksite

Danceall- tai šokio entuziastų komanda, kuri be galo myli Salsa šokį !
Salsa šokių pamokos Vilniuje su Danceall – tai energijos dozė iš šiltųjų kraštų.
Tai visame pasaulyje populiarus porinis šokis, tapęs bene tarptautine kūno kalba,leidžiančia šnekėti ir suprasti partnerį be žodžių.
Tai nenutylantis pašėlusių vakarėlių pulsas, tai gyvenimo būdas, ryškus, spalvingas, viliojantis ir užkrečiantis šokti !

Salsa šokių pamokos – šok į smagų draugų būrį ir tu ! Facebook

Visais klausimais rašykite grete.petkeviciute@gmail.com

 

Kodėl SALSA?

Lietuvoje galima atrasti be galo daug šokio formų, bet kodėl SALSA? Mums SALSA muzika visuomet pakelia nuotaiką visai dienai. Ši muzika ne tik nuostabi klausymui dėl savo enegrijos, SALSA muzika savo ritmais tiesiog kviečia į šokių aikštelę.Taip pat salsa nėra monotoniška, kadangi turi daug evoliucionavusių stilių - nuo klasikinių Kubietiškų ritmų iki Džiazuojančios SALSOS ritmų. Gali būti tikras, kad salos vakarėliuose teks išgirsti labai įvairios SALSOS.

Nuo ko pradėti?

Salsa turi įvairių šokių stilių. Čia apsisprendimui galima pasirinkti pagal muzikos skambesį, o gal matant, kaip atrodo šokantys žmonės. Kadangi maloniausia šokti pagal muziką, kuri patinka - siūlytume pasiklausyti SALSA muzikos, kad lengviau būtų nuspręsti dėl šio pasirinkimo. Žinoma, labai dažnai mus įkvepia ir šokantys žmonės.

 

NY SALSA

   

 

Salsa skaičiavimas ir pagrindinis žingsnis

Jeigu Jus jau sudomino tai, kaip atrodo SALSA šokis ir muzika, bet norėtumėte ir patys, dar neišeidami iš namų pabandyti pajausti, kaip viskas vyksta - galite tai pabandyti padaryti be mokytojų pagalbos. Viskas ko Jums reikia pačiai pradžiai - žinoti kaip atrodo pagrindinis SALSOS žingsnis ir ant kokių skaičių šis žingsnis šokamas.

 

LA/NY SALSA

 

 

Salsa šokiai Vilniuje (šiek tiek istorijos)

Salsa muzika ir šokis

Salsa muzika ir šokis gimė Kuboje 1932 metais. Tais metais Ignacio Piaeiro sukūrė dainą „Echale Salsita“ (Pridėk dar daugiau aštraus padažo), kas ir laikoma salsos pradžia.

Salsa pamokos Vilniuje

Salsa šokis iš Kubos pasiekė JAV ir Europą 1990 metais. Lietuvoje SALSA pasirodė kiek vėliau, o VIlnius buvo pirmasis Lietuvos miestas, kuriame imta mokinti šio šokio. Nors Lietuvą SALSA pasiekė ir kiek vėliau nei didžiąją Europos dalį - šiuo metu entuziastų tikrai netrūksta. Jau eilę metų yra organizuojamos SALSA pamokos Vilniuje ir kituose miestuose, SALSA vakarėliai, festivaliai, pasišokimai lauke, o Lietuvos šokėjai nenusileidžia savo profesionalamu kitų šalių entuziastams.

Šiuo metu Lietuvoje yra bent 18 šokių studijų, kurios moko šio šokio subtilybiu, SALSA šokio pamokos Vilniuje tampa vis dažniau sutinkamu reiškiniu ir Vilniuje jau yra 11 šokių studijų, kuriose galima išmokti šokio.

 

Kiti Salsa vakarėlių šokiai

Bachata ir Kizomba

Norėdami išmokti šokti SALSĄ būsite supažindinti ir su šiais diem šokiais. Kuo toliau tuo labiau populairėja šie du šokiai ir vis garsiau skamba SALSA vakarėliuose, todėl šokių mūsų šokių studijoje neišvengiamai būsite supažindinti su šių šokių pagrindais. 

Bene labiausiai uždegantis KIZOMBA šokio video

BACHATA ritmas ir judesiai

Mus rasite


Vilnius

Konstitucijos pr.16

868716390

grete.petkeviciute@gmail.com

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com