Salsa Sisters


Pas mus išmoksite

Meilė ir aistra. Šie du žodžiai, regis, talpina viską, ką norime pasakyti apie save ir apie „SalsaSisters“ – vieną pirmųjų salsos mokyklų Lietuvoje.

Nes „SalsaSisters“ gimė iš aistros ir meilės – kaip dauguma dalykų, kuriuos priimi į širdį ir kone išsyk pajunti, kad negali gyventi jais nesidalindamas.

Mums tai buvo salsa – muzika ir šokis, kuriais susižavėjome taip, kad visa kita pasaulyje staiga pasirodė ne taip svarbu. Mokytis šokti važinėjome po įvairias šalis, išbandėme skirtingus salsos stilius, mūsų mokytojai buvo geriausi Europos ir JAV šokėjai: Eddie Torres, Melissa Rosado, Ana ir Joel Masacote, „Hacha y Machete“, Troy Anthony Spooner ir Jorjet Alcocer, Aistė Kalabuchova, Manuel Mascarell, Super Mario, Brian van der Kust…

Tuomet 2005 metais atsirado „SalsaSisters“ – pirmoji šalyje salsos mokykla, pasirinkusi Niujorko ir Los Andželo salsos stilius. Ėmėme rengti reguliarias pamokas, kvietėmės salsos profesionalus iš užsienio, kartu su jais pradėjome organizuoti salsos vakarėlius ir seminarus. Matėme, kaip gausėja salsos gerbėjų bendruomenė, todėl 2007 metų gegužę ryžomės pakviesti ją į pirmąjį salsos festivalį Vilniuje. Dabar jis tarptautinis, kasmetinis, pripažintas užsienyje.

Tiesą sakant, „SalsaSisters“ mokykloje per tą laiką prie salsos visiškai organiškai prisidėjo ir kiti šokiai. Mokome šokti bačiatą, čia čia čia, organizuojame kizombos ir zumbos seminarus. Pačios be galo mėgstame ir pirmosios Lietuvoje pradėjome mokyti sudėtingo, bet sparčiai populiarėjančio šokio pačiangos. Kartais įvairių šokių seminarus tenka organizuoti ir užsienyje.

Jau kelerius metus „SalsaSisters“ turi brolį. Kaip kitaip pavadinti žmogų, kuris su mumis ir salsos muzika kone nuo pat pirmųjų dienų? DJ Weedska – išskirtinės estetikos muzikantas, kuris visuomet visų pirma rūpinasi šokančiais – kad jiems būtų smagu ir kad aikštelė būtų pilna. Jis – ištikimas visų Vilniaus salsos festivalių dalyvis, be to, dar groja įvairiausiuose salsos ir mambo renginiuose Kaune, Rygoje ir Taline.

Meilė ir aistra šokiui mums teikia nenusakomo džiaugsmo. Ypač kai pajuntame, kad toji meilė ir aistra užgimsta žmonių, ateinančių į „SalsaSisters“, širdyse. Tuomet nepaprastai norisi tikėti, kad meilė iš tiesų tęsiasi amžinai.

Nuoširdžiai –
Elena ir Ieva

Visos svetainėje naudojamos nuotraukos darytos SalsaSisters renginių metu.

Mus rasite


Vilnius

Žirmūnų g. 1 e, Vilnius

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com