Show Makers akademija


Pas mus išmoksite

Pradžioje buvo Show.
Ir kūrė jį vaikinai, pasivadinę „Show makers“. Kartu su dideliu užsidegimu kurti tai, kas gražu patiems ir kuo žavisi publika.
Visi – su skirtingų šokių pagrindais, taigi galintys ne tik sukurti įvairialypį šou , bet ir mokytis vienas iš kito.
Vienas po kito sekė pasirodymai, projektai, šokio spektakliai. Komanda šiek tiek keitėsi, bet branduolys išliko, kartu su juo ir idėja – kokybiškas, aukšto lygio šou pasirodymas.
Tačiau žmogus nebūtų žmogus, jei kas minutę nesikeistų, nenorėtų daugiau, nenorėtų kažko naujo ir dar nebandyto. Vieni trokšta vis daugiau pinigų, kiti – vis daugiau valdžios, o treti – dalintis su kitais savo patirtimi, perduoti, kas sukaupta geriausio, suteikti saviraiškos galimybę tiems, kas jos neturi.
Taip ir gimė akademija – iš noro padaryti pasaulį geresnį. Bent šiek tiek tobulesnį per vieną gražiausių menų – šokį.
Todėl šiandien akademija yra antrieji namai kiekvienam, neabejingam ne tik šokiui, bet apskritai menui ir norui atrasti save. Tegu kitas akademijos istorijos puslapis bus Tavo istorija.

Show Makers akademijos kursas
Show Makers akademijos kursas – 4 metų kursas, kuriuo siekiama užauginti universalius šokėjus, gebančius šokti įvairiais šokio stiliais. Baigę ketverių metų kursą, akademijos mokiniai įgyja pakankamai patirties, kad galėtų drąsiai dalyvauti atrankose, dirbti Show scenos šokėjo darbą, šokti spektakliuose, išmanyti scenos užkulisių etiketą ir niuansus.
Akademijos kursas renkamas kiekvienais metais: jaunesniųjų (iki 14 metų) ir vyresniųjų (iki 20 metų). Užsiėmimai vyksta 4 kartus per savaitę, jų metu mokomasi šių šokio stilių:

1 metai – Klasika / Jazz Funk
2 metai – Klasika / Jazz Funk
3 metai – Klasika / Contemporary
4 metai – Contemporary / Hip-Hop
Šiuo metu klasikos užsiėmimus akademijos mokiniams veda Irina Nazarenko, Jazz Funk – Šarūnas Kirdeikis.

Po ketverių metų akademijos kurso planuojami ir tolesni užsiėmimai:

5 metai – Contemporary / Hip-Hop
6 metai – Hip-Hop / Kompozicija, praktika
Pažangiausi akademijos studentai turi galimybę nemokamai dalyvauti įvairiuose seminaruose, šokti projektuose, pažinti Show pasaulio užkulisius ir tobulinti save kitose srityse su kitų akademijos mokytoju pagalba.

,,Show makers akademija" - kaip parodyti geriausia, ką gali

Gali nustebinti savo draugus mokyklos valgykloje žongliruodamas šaukštais ar tą dieną virėjai nepavykusiais blynais su uogiene. O gali kieme su draugėmis siekti šokinėjimo per virvutę rekordo. Arba gali iš Windows error garsų sukurti hito remiksą, arba be perstojo dainuoti visą dieną tą pačią melodiją.
 
Visa tai yra Show - tavo pasirodymas. O tavo žiūrovas - ir močiutė pirmojo aukšto balkone, besidairanti į kiemą, ir tavo geriausi draugai, duodantys nusirašyti ar perbraukti nuolaidų kortele perkant kavą, ir net moksleiviai iš kitos klasės, su kuriais gal nelabai gerai sutari ir kurie tik ir laukia, kada suklysi. O gal tai bendradarbiai, su kuriais patyliukias užtempi papildomas 15 minučių pietų pertraukos?
 
Kaip ten bebūtų, mes susikūrėme tam, kad padėtume tau kurti savąjį show. Kuriamą dėl savęs, dėl meilės menui, o ne dėl noro pasirodyti prieš kitus ar dėl to, kad kažkas liepė. Kiekvienas iš mūsų dar nuo mažų dienų girdėjo daugybę prievolių - būk toks, nedaryk to, elkis taip. Kažkas galbūt buvo klasės pažiba, o kažkas tyliai tūnojo paskutiniame mokyklos suole. Tačiau juk kiekvienas viduje yra talentingas: nėra tokio žmogaus, kuris neturėtų ko parodyti kitiems, nustebinti ir įkvėpti.
 
Nėra blogų šokėjų, nėra netikusių ar netinkamų - šokėjas yra žmogus. Žmogus, kuris turi kiekvieną dieną praleisti su savimi. Ir būdamas draugauti, neprieštarauti, nepeikti ir nesmerkti savęs. Ypač dėl to, kad yra kitoks, netelpa į nusistovėjusius rėmus ar išsiskiria iš kitų. Taisyklės yra. Tačiau jos keičiasi. Ir jas kuria tie, kurie turi ką parodyti ir pasakyti - tokie yra SHOW MAKERS akademijos gyventojai.
 
Show makers akademijoje iliuzija, hip-hop'as, improvizacija, contemporary, vokalinė improvizija, eskizai, koliažai, nuotraukos ir visa kita virs dar vienu tavo Show. Tik čia tavo žiūrovu taps pilna salė žmonių ir susijaudinę tėvai penktoje eilėje, ten, kažkur dešiniau. Ir tie patys geriausi draugai, garsiai šaukiantys ir plojantys už tave, minioje prie plačios šokių kovų aištelės. Ir bendradarbiai, atėję "nugi palaikyt", su gėlių puokšte ir pamatyt, ką nuveikei uždaręs ofiso duris ir išdrįsęs svajonę paversti realybe. Ir galiausiai tu pats - žiūrėdamas į save, klausydamasis savo kvėpavimo, matydamas, kur esi ir jausdamas, kaip tau patinka čia būti.

Video


Mus rasite


Vilnius

Žirmūnų g. 139

+370 6 25 31772

akademija@showmakers.lt

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com