Šokių studija „Dancehall“


Pas mus išmoksite

„Dancehall“ – šiuolaikinių šokių studija visiems norintiems išmokti gražiai ir stilingai judėti, susipažinti su naujomis šokių tendencijomis, patobulinti kūno formas, sustiprinti sveikatą arba tiesiog gerai praleisti laiką.
Mūsų studijoje dirba kvalifikuoti, turintys didelę patirtį, kūrybingi šokių mokytojai-vadovai, kurie taiko efektyvią metodiką ir tuo pačiu metu siekia, kad jų užsiėmimai būtų įdomūs ir nuotaikingi tiek vaikams, tiek suaugusiems. Taigi, būtent šių entuziastų dėka šokti mokysitės pačiu efektyviausiu būdu.
Kiekvieno šokių užsiėmimo struktūra vyksta tuo pačiu principu: apšilimas, pagrindiniai šokių elementai (palaipsniui pereinant prie sudėtingesnių), junginiai, tempimo pratimai, atsipalaidavimas po šokių užsiėmimo.
Dirbant tokiu principu išjudinsite ir sustiprinsite kūno raumenis, pagerinsite sveikatą, tapsite grakštūs, plastiški, lankstūs, pajusite ritmo pojūtį, kartu atsiskleis ir vidinis potencialas, atsiras gera nuotaika, teigiamos emocijos bei pasitikėjimas savimi.
Jūs įsitikinsite, kad jau po keleto šokių užsiėmimų galėsite pasijusti laisvai bet kuriame renginyje, pokilyje ar klubo vakarėlyje. Išsiskirdami iš minios stebinsite aplinkinius, šeimos narius ir draugus savo gražiu, energingu ir stilingu judesiu. Tikimės, kad šokis taps ne tik neeiliniu pomėgiu, bet ir gyvenimo dalimi.
O tiems, kas nori pajusti scenos jaudulį, daugybę žvilgsnių bei ovacijų, „Dancehall“ siūlo dalyvauti įvairiuose koncertuose, konkursuose, festivaliuose ir kituose renginiuose. Vartydami savo fotoalbumą ar žiūrėdami filmuotą pasirodymų medžiagą žavėsitės savo pasiektais rezultatais ir prisiminsite šiltas akimirkas praleistas kartu su šokių studija „Dancehall“.

Mus rasite


Vilnius

Laisvės pr. 125A

+370 606 29 392

info@dancehall.lt

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com