Tavo šokis


Vizija, misija ir vertybės
„Tavo šokis“ vizija – tapti lyderiaujančia šokio ir laisvalaikio studija Lietuvoje.
„Tavo šokis“ misija – skleisti šokio kultūrą Klaipėdoje ir už jos ribų. Mokyti žmones įvairių pasaulio kultūrų šokių. Suteikti galimybę žmonėms panaudoti įgytas žinias (organizuojant įvairias pramogas bei dalyvaujant pasirodymuose). Siekti, kad šokdami žmonės žavėtų kitus, būtų pripažinti ir didžiuotųsi savimi. Kurti vertę klientams pasitelkiant aukščiausius paslaugų kokybės standartus ir inovatyvumą.
Esame jauni ir ambicingi, atsakingai vystome savo veiklą ir tikime, jog savo klientams suteikiame daugiau nei parašyta mūsų lankstinukuose. Mūsų tikslas – užimti lyderystės poziciją ir savo nuoširdaus ir profesionalaus darbo rezultatais įkvėpti ir uždegti kitus.
Mūsų filosofija
Mes mylime šokį ir savo darbą. Žinome, kad šokis vienija, suteikia energijos bei pliūpsnį gerų emocijų. Padeda atsipalaiduoti, susipažinti ir bendrauti. Lavina ne tik mūsų kūną bet ir protą, padeda palaikyti gerą fizinę formą. Šokis suteikia džiaugsmo. Toks ir yra mūsų pagrindinis tikslas – suteikti Jums džiaugsmo. Ateikite ir pajauskite šokį!
Studijos „Tavo šokis“ vertybės
Individualumas – kuriame erdvę kurioje kiekvienas gali reikštis ir jaustis laisvai. Atsakingai žiūrime į vaikų ugdymą, gerbiame ir skatiname kievieno vaiko individualumą ir išskirtinumą.
Profesionalumas – mes teikiame profesionalias ir novatoriškas paslaugas. Nuolat tobulinamės seminaruose Lietuvoje bei užsienyje, tai leidžia mums neužsistovėti vietoje ir išlikti ambicingais.
Bendruomeniškumas – teikdami paslaugas mes siekiame kurti bendruomenę, kurią vienitų šokio kultūra. Mes puoselėjame šeimos vertybes. Inicijuojame ir dalyvaujame socialiniuose ir kituose projektuose, taip stengiamės kurti vertę ne tik mūsų klientams, bet ir Klaipėdos miesto gyventojams bei svečiams.

Video


Mus rasite


Klaipėda

Kepėjų g. 16

+370 630 555 12

info@tavosokis.lt

Klaipėda

Taikos pr. 70

+370 630 555 12

info@tavosokis.lt

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com