Vilniaus Šokio akademija


ilniaus Šokio akademija – tai, visų pirma, pagarba ir atsidavimas kiekvienam jos šeimos nariui, siekiant sukurti jaukią aplinką tiems, kas nori pažinti šokio pasaulį. Vilniaus šokio akademija visiems prisijungusiems garantuoja kokybę, pagrįstą daugiamete patirtimi, aukšta kompetencija, nenuobodžia ir unikalia metodika, pagarba šokio tradicijoms ir kultūrai.
Mes vertiname prasmingą, kokybišką laisvalaikį. Jūs renkatės šokį kaip laisvalaikio leidimo formą, o mes, savo ruožtu, šį jūsų pasirinkimą kokybiškai įprasminame. Šokį pateikiame kaip kokybiško laisvalaikio formą:

suteikiame galimybę ne tik mokytis pagal patikimą metodiką įvairiausių šokių stilių, vadovaujant patyrusiems treneriams, taip pat garantuojame akivaizdžius rezultatus;
organizuojame rafinuotus vakarėlius, pasirodymus viešose erdvėse, bendrus šokių pasirodymus, seminarus, stovyklas; mokome ne tik šokti, bet sukuriame galimybes tobulėti bei praktikuoti tai, kas išmokta.
Mes, Milana ir Aurelija, atveriame Jums duris į šokio pasaulį su šypsena ir norime parodyti kaip smagu ir paprasta yra šokti. Esame laiko patikrinta komanda, kurią suvienijo ne tik šokis, bet ir pomėgis keliauti. Esame dviguba Vandenių dozė kartu perėjusi per ugnį, vandenį ir daugybę kilometrų svečiose šalyse. Tai pirmieji akademijos žingsniai, kuriuose didžiulė mūsų ne tik sportinė, bet ir trenerių, šokėjų bei choreografių darbo patirtis.

Mūsų šūkis – KAI ŠOKTI GERA!!! Tai, ką darome, yra mūsų gyvenimo aistra ir meilė.

Mus rasite


Vilnius

Jakšto g. 9

+370 652 60 081, +370 652 59 141

info@vsakademija.lt

Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com