House


House šokis – tai vienas iš spalvingiausių street dance stilių. Pradedant nuo dinamiškos muzikos, margos ir įdomios istorijos, kuri prasidėjo dar 1980 metais, Čikagos ir New York’o klubuose ir baigiant jo sudedamomis kitų stilių dalimis, bei pačių šokėjų interpretacijomis spalvinant House stilių. Pagrindiniai trys House elementai yra:
Jacking Style – tai, ko gero House vizitinė kortelė, šokimas minkštai spyruokliuojant atliekant įvairius žigsnelius.
Footwork- švarus, įvairus bei greitas pėdų darbas.
Lofting- tai muzikinėse „duobėse“ atliekami judesiai ant žemės, jie plastiški ir platūs, tai tarsi vizualinis muzikos užpildymas.
House stilius turi labai daug bendro su Hip Hop stiliumi. Juos vienija panašūs ar praktiškai vienodi šokių žingsneliai, tokie kaip: Kriss Kross, Rogger Rabbit ir tt. Salsa, Step, šiuolaikinis šokis taip pat nėra svetimi House, jie taip pat margina šį stilių savo elementais. Štai todėl House ir yra vienas spalvingiausių ir gana laisvos formos šokis.
Šio stiliaus didžiausi kalviai, vieni iš labiausiai prisidėję prie House šokio populiarinimo ir jo spalvinimo yra Caleaf Sellers, Tony Sekou, Shannon “Which Way” Sha, Brian Footwork Green, Ejoe Wilson ir tt.

Video pasirodymai


Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com