Salsa NY pamokos pramokusiems


  • Prasideda 2016-12-08 21:00
  • Baigiasi 2017-06-17 22:00
  • Viršuliškių g. 40, Vilnius
  • Daugiau informacijos
Salsa NY pamokos

 

Turi šiek tiek šokio patirties? Galbūt esi  šokęs/šokusi salsa on1? Tad kviečiame išbandyti muzikalųjį Salsa NY (ON2) stilių bei prisijungti prie jau šokančios salsa+bachata intermediate beginners grupės!

KAS YRA SALSA NY (ON2)?

Salsa NY (ON2) tai džiaziškas, švelnesnis salsa stilius, populiarus viso pasaulio salsa vakarėliuose. Salsa On2 arba salsa NY stilius gimė Niujorke. NY (ON2) salsa laikoma pačia muzikaliausia iš visų salsos stilių. NY salsa šokio stilius akcentuoja skaičius 2 ir 6, taip pat kaip ir perkusiniai instrumentai salsos muzikoje. Salsa muzikos pagrindas – clave ritmas (pa pa pa, papa/ papa, pa pa pa), kurio paskutiniai/pirmi akcentai (papa) pažymi skaičius 6-7 arba 2-3. Tad šokant salsa NY (ON2) jaučiamas didesnis ryšys su muzika.

Salsa ON2/NY stiliaus pradininkas – Eddie Torres. Išpopuliarėjusi Amerikoje, salsa pasiekė ir Europą, kur atrado namus tikriausiai visose Europos šalyse, tuo tarpu ir Lietuvoje. Įkvepianti, energinga, žaisminga ir širdį bei lūpas šypsotis priverčianti, ji nenustoja džiuginti jau daugelį metų!

Danceall grupės pasirodymas Varšuvoje:

KAS YRA BACHATA?

Bachata – tai šokis ir muzikos stilius gimęs Dominikos Respublikoje. Bachata buvo laikoma mažąja salsos sesute, papildomu salsos vakarėlių šokiu, tačiau paskutiniu metu ji tapo tokia pat populiari, kaip ir salsa. Bachata terminas atsirado kaip Dominikietiškos gitaros muzikos apibūdinimas. Bachata – tai lėtenis, jausmingesnis šokio stilius, tačiau toks pats smagus kaip ir salsa!

KADA IR KUR VYKSTA PAMOKOS?

Salsa+bachata intermediate beginners pamokos vyksta ketvirtadieniais ir sekmadieniais 21:00 PC ,,Mada“ Viršuliškiu g. 40, Vilnius.

KAIP PASIRUOŠTI PAMOKAI?

-Su savimi būtinai pasiimkite patogius batus, kurių nedėvite lauke.

-Apsirenkite patogiai.

-Nepamiškite geros nuotaikos! 🙂

PAMOKŲ KAINOS:

1k. į savaite (4 pamokos) – 20Eur
2k. į savaite (8 pamokos) – 32Eur

KAIP UŽSIREGISTRUOTI?

Norėdami užsiregistruoti, užpildykite registracijos formą:

https://goo.gl/forms/Zx3LETr7LQObo4Cg1

P.S. kviečiame registruotis ne tik poromis bet ir po vieną! 🙂

VERTA ŽINOTI:

-Reikalinga šokio patirtis nuo 2 iki 5 mėn.

-Pamokos trukmė ~ 1val (60min)

-Pirma pamoka nemokama!

-Studentams 10% nuolaida!

Danceall komanda garantuoja šiltą ir draugišką atmosferą, išsamias pamokas, pašėlusius vakarėlius, galimybę keliauti bei šokti kartu salsą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!

Salsa NY pamokos pramokusiems vyks Viršuliškių g. 40, Vilnius


Prisijunkite prie DanceAll NY Salsa šokėjų būrio.

Rašykite grete.petkeviciute@gmail.com